Новости

НА DERUNFEST ЇДЕ ПЕРЕМОЖЕЦЬ ШОУ «ГОЛОС КРАЇНИ»

GanzeraЦьогорічний Міжнародний фестиваль дерунів відвідає рекордна кількість відомих особистостей: зірки мистецтва та спорту, естради та культури. Стільки зірок одночасно наше місто ще не бачило. Так 12 вересня в Коростень завітає переможець шоу «Голос країни» Іван Ганзера.

 

Іван Ганзера – відомий український співак, переможець шоу «Голос країни». Наразі співпрацює з відомою звукозаписуючою компанією Universal music.

Від народження має проблеми з зором внаслідок родової травми. З дитинства почав виявляти зацікавленість музикою, відвідував музикальну школу за класом акордеону, брав участь у різноманітних конкурсах не лише як акордеоніст, а й як співак. Після закінчення музичної школи працював художнім керівником у сільському клубі Калинового, займався музикою у власній невеличкій домашній студії. Відправною точкою для Ганзери стала участь у діяльності Молодого театру Вадима Мулермана, завдяки якій Іван і прийняв рішення брати участь у першому сезоні талант-шоу «Голос країни».

На «Голосі країни» Ганзера потрапив до команди Діани Арбеніної, хоча співпрацювати з ним забажали усі чотири зіркові тренери. У фінальному двобої Іван набрав 56% голосів глядацької аудиторії та став переможцем першого сезону конкурсу. Завдяки цій перемозі він отримав право підписати контракт з Universal music на видання свого дебютного альбому.

Однак головною перлиною його біографії стало одруження на чарівній коростенці!

DerunFest.in.ua

Вход на сайт

Гимн дерунам