Новости

14 вересня в Коростені відбулось свято дерунів

svyato deruna13Коростенці та гості міста вкотре переконалися: Коростень – місто особливе. В той час, коли Україну заливало дощами, в Харкові відмінили святкові заходи з нагоди дня міста – в Коростені пекли, смажили, жарили деруни… (ФОТО)

Приготування до свята були такі серйозні, що в небесній канцелярії таки зглянулись на прохання коростенців – і дощ відключили. З ким про це домовлявся міський голова Володимир Москаленко – тримається в секреті. Тож відкидаючи всі роздуми про те, що у природи немає поганої погоди, можна з упевненістю сказати: свято відбулося.

Якими ж дерунами частували коростенці цього дня своїх гостей? На більш ніж ста точках готувалися цього дня деруни. На жаль, не змогли цього разу скуштувати норвезьких та польських (дощ!) та шотландськими, солдатськими, жековськими, вінницькими, малинськими, олевськими, червоноармійськими гості могли наїстися досхочу.

Погода не злякала гостей із Одеси, Кіровограду, Дніпропетровська, Вишгорода, Ужгорода, Вінниці, Житомира, Києва, Чернігова, Санкт-Петербургу, Таганрогу, Москви і навіть Петропавловська-Камчатського, бо річ навіть не в дерунах, а в тій незвичайній атмосфері, яка щороку панує на фестивалі.

Чим же запам’ятався фестиваль цього року?

Подробнее...

Клуб любителів дерунів

kl lyub der13Унікальністю VІ Міжнародного фестивалю дерунів у Коростені стало створення добровільної неполітичної громадської організації – Клубу любителів дерунів, яка має свій статут, керівні органи, а її учасники – певні права та обов’язки.

Почесний Президент Клубу любителів дерунів – коростенський міський голова Москаленко Володимир Васильович.

Подробнее...

Щедрые деруны (рецепт)

jedr der14В ночь с 13 на 14 января наступает Старый Новый год. Согласно традициям, вечером вся семья собирается за праздничным ужином, который называют Щедрый вечер. Праздничный стол непременно должен быть богатым, ведь пост уже позади.

Предлагаем рецепт ЖАРКОГО С ДЕРУНАМИ.

Подробнее...

У КОРОСТЕНЯ ХОТЯТ ОТВОЕВАТЬ СТАТУС СТОЛИЦЫ ДЕРУНОВ

derun-press13С такой смелой инициативой выступил Чернигов на страницах сайта 4ernigiv.info.

Правда вряд ли черниговцам удастся это сделать.

Подробнее...

Вход на сайт

Гимн дерунам